Personel

 

Dr n.med. Marta Wilkowska-Trojniel - specjalista dermatolog-wenerologDr n.med. Marta Wilkowska-Trojniel

specjalista dermatolog-wenerolog

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Sekcji Dermatologii Pediatrycznej oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Przynależy do International Dermoscopy Society.
Specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii uzyskała w 2010 roku w Klinice  Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w  Białymstoku (UMB). Po ukończeniu studiów doktoranckich w Klinice Dermatologii UMB w 2007 roku zdobyła stopień doktora nauk medycznych. Pracowała w Klinice Dermatologii UMB, Ośrodku Diagnostyczno-Badawczym Chorób Przenoszonych Drogą Płciową, Punkcie Konsultacyjnym jako certyfikowany doradca ds. HIV, w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. J. Rusieckiego na stanowisku adiunkta na Wydziale Zdrowia Publicznego oraz w Poradni Dermatologicznej.
Od 2005 roku zajmuje się dermatologią estetyczną. Od 2006 roku prowadzi seminaria i wykłady z dermatologii ze studentami Wydziału Lekarskiego UMB w języku angielskim. Od 2012 roku wykonuje zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego.
Jest założycielem i kierownikiem Poradni dermatologicznej STDERM w Białymstoku. Prywatnie mama Szymona i Tomka.

certyfitat-stderm-2009_03s certyfitat-stderm-2004_01s certyfitat-stderm-2003_01s certyfitat-stderm-2006_02s

 

 

 

 

Dr n.med. Iwona Ostaszewska-Puchalska specjalista dermatolog-wenerologDr n.med. Iwona Ostaszewska-Puchalska

specjalista dermatolog-wenerolog

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) od 1992 roku i Izb Diagnostów Laboratoryjnych od 2001 roku.
Specjalizację II stopnia z zakresu dermatologii – wenerologii uzyskała w 2001 roku w Klinice  Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w  Białymstoku. W 1998 roku zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Pracuje w Ośrodku Chorób Przenoszonych Drogą Płciową oraz jako wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Specjalizuje się w dziedzinie wenerologii, a w szczególności w problematyce zakażeń chlamydiami.

Marzena Pacewicz - mgr pielęgniarstwaMarzena Pacewicz, magister pielęgniarstwa

Studia ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już na studiach, rozpoczynając pracę jako pielęgniarka na oddziale szpitalnym. Od lutego 2013 roku nową wiedzę i umiejętności zdobywa w Poradni Dermatologicznej STderm. W wolnych chwilach lubi posłuchać ulubionej muzyki, zwiedzić nowe miejsca, przeczytać dobrą książkę.

Ewa Moroz, magister pielęgniarstwa

Absolwentka Wydziału Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa w 2013 r. W Poradni Dermatologicznej STDERM zajmuje się rejestracją pacjentów, koordynuje pracą w Poradni oraz wykonuje czynności pielęgniarskie.

Comments are closed.

laserowe usuwanie zmarszczek, fotoodmładzanie, likwidacja przebarwień (Cosmelan), likwidacja zmarszczek (Restylane, Juvederm, Botox), lifting niechirurgiczny,