Kwas hialuronowy

Kwas Hialuronowy to  naturalny i bezpieczny sposób na dobry wygląd i świetną skórę.

Kwas hialuronowy,  występuje w skórze każdego człowieka. Jego zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i jędrności skóry, wiąże wodę w naskórku. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek.
Niestety, wraz z upływem czasu jego zawartość stopniowo zmniejsza się, wskutek czego skóra wysusza się, staje się delikatna, pojawiają się pierwsze zmarszczki, tkanki coraz bardziej wiotczeją, a policzki zapadają się. 

W naszym gabinecie stosyjemy ŻeleTEOSYAL®, które w sposób naturalny zmniejszają oznaki starzenia skóry, nie wpływając na indywidualną mimikę i wyraz twarzy. 

Rezultaty są widoczne natychmiast, a kuracja nie ma wpływu na funkcjonowanie tuż po zabiegu.Jędrność, elastyczność i napięcie skóry zostają przywrócone w sposób naturalny. 

TEOSYAL® jest wytwarzany w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają niemal w samym sercu Genewy. Gamę produktów TEOSYAL® firma wytwarza od 2004 roku, kiedy uzyskała Certyfikat CE Klasa III.
Od roku 2005 szwajcarskie laboratorium prowadzi filie we Francji, Niemczech i od 2012 r. we Włoszech. Obecnie jego produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 80 krajach na całym świecie.

Zastosowanie:
- wypełnianie zapadniętych policzków i łagodzenie  konturów  twarzy
- wypełnianie zmarszczek i drobnych bruzd
- powiększanie i przemodelowanie kształtu ust, jednocześnie nawilżając i ujędrniając ich delikatny naskórek
- ożywia i poprawia koloryt cery
- zapobiega powstawaniu zmarszczek i drobnych bruzd, nawet w okolicach ciała o najdelikatniejszej skórze, takich jak szyja i dekolt.

 

 

 

Comments are closed.

laserowe usuwanie zmarszczek, fotoodmładzanie, likwidacja przebarwień (Cosmelan), likwidacja zmarszczek (Restylane, Juvederm, Botox), lifting niechirurgiczny,