Kwas Hialuronowy to naturalny i bezpieczny sposób na dobry wygląd i świetną skórę. Kwas hialuronowy, występuje w skórze każdego człowieka. Jego zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i jędrności skóry, wiąże wodę w naskórku. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Niestety, wraz z upływem czasu jego zawartość stopniowo zmniejsza się, wskutek czego skóra wysusza się, staje się delikatna, pojawiają się pierwsze zmarszczki, tkanki coraz bardziej wiotczeją, a policzki zapadają się.

W naszym gabinecie stosyjemy ŻeleTEOSYAL®, które w sposób naturalny zmniejszają oznaki starzenia skóry, nie wpływając na indywidualną mimikę i wyraz twarzy.  Rezultaty są widoczne natychmiast, a kuracja nie ma wpływu na funkcjonowanie tuż po zabiegu.Jędrność, elastyczność i napięcie skóry zostają przywrócone w sposób naturalny.

TEOSYAL® jest wytwarzany w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają niemal w samym sercu Genewy. Gamę produktów TEOSYAL® firma wytwarza od 2004 roku, kiedy uzyskała Certyfikat CE Klasa III. Od roku 2005 szwajcarskie laboratorium prowadzi filie we Francji, Niemczech i od 2012 r. we Włoszech. Obecnie jego produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 80 krajach na całym świecie.

Zastosowanie:
– wypełnianie zapadniętych policzków i łagodzenie konturów twarzy
– wypełnianie zmarszczek i drobnych bruzd
– powiększanie i przemodelowanie kształtu ust, jednocześnie nawilżając i ujędrniając ich delikatny naskórek
– ożywia i poprawia koloryt cery
– zapobiega powstawaniu zmarszczek i drobnych bruzd, nawet w okolicach ciała o najdelikatniejszej skórze, takich jak szyja i dekolt.