Kwas Hialuronowy to naturalny i bezpieczny sposób na dobry wygląd i świetną skórę. Kwas hialuronowy, występuje w skórze każdego człowieka. Jego zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i jędrności skóry, wiąże wodę w naskórku. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Niestety, wraz z upływem czasu jego zawartość stopniowo zmniejsza się, wskutek czego skóra wysusza się, staje się delikatna, pojawiają się pierwsze zmarszczki, tkanki coraz bardziej wiotczeją, a policzki zapadają się.

W naszym gabinecie stosujemy wyłącznie produkty szwajcarskie lub francuskie pochodzące od renomowanych Producentów , które w sposób naturalny zmniejszają oznaki starzenia skóry, nie wpływając na indywidualną mimikę i wyraz twarzy.  Rezultaty są widoczne natychmiast, a kuracja nie ma wpływu na funkcjonowanie tuż po zabiegu. Jędrność, elastyczność i napięcie skóry zostają przywrócone w sposób naturalny.

Zastosowanie:
– wypełnianie zapadniętych policzków i łagodzenie konturów twarzy
– wypełnianie zmarszczek i drobnych bruzd
– powiększanie i przemodelowanie kształtu ust, jednocześnie nawilżając i ujędrniając ich delikatny naskórek
– ożywia i poprawia koloryt cery
– zapobiega powstawaniu zmarszczek i drobnych bruzd, nawet w okolicach ciała o najdelikatniejszej skórze, takich jak szyja i dekolt.