Osocze bogatopłytkowe


Osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, dzięki którym możesz stworzyć swój indywidualny „eliksir młodości”. Pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji. Dajemy komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji. Technologia ta daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Zabieg przeprowadzany w gabinecie to proces dosyć szybki. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (8 – 24 ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do strzykawki, tuż przed wykonaniem zabiegu, lekarz dodaje specjalny, opatentowany odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu.

Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa wyglądu takich miejsc jak: policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki, usta podbródek czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłonie, a także wypełnienie blizn po trądziku i łysienie. Zabieg przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych i bezpiecznych lub są uczuleni na inne produkty.

Młodość Mamy we Krwi


Czy wiesz jak duże zdolności regeneracyjne ma Twój własny organizm? Kolagen zwłóknieniowy typu I, znajdujący się m.in. w bliznach odpowiedzialny jest za proces odbudowy. Kolagen siateczkowy typu III odpowiedzialny jest za miękkość i jędrność skóry. Wykładnikiem młodości skóry jest ilościowy stosunek kolagenu typu I – zwłóknieniowego do kolagenu typu III – siateczkowego. Im więcej form siateczkowych, tym wiek biologiczny niższy. Terapia, dzięki opatentowanej formule, jako jedyna na rynku pobudza komórki do produkcji kolagenu typu III, charakterystycznego dla bardzo młodej skóry.

.