Duetto M.T. to platforma laserowa włoskiej firmy Quanta System. Urządzenie łączy w sobie dwie fale laserowe w celu uzyskania lepszych efektów zabiegowych.

W przypadku Duetto M.T. następuje połączenie dwóch laserów – Aleksandrytowego (755nm) i Neodymowo: Jagowego (1064nm). Laser Aleksandrytowy charakteryzuje się największą spośród laserów wykorzystywanych do usuwania owłosienia absorpcją w melaninie (o 40% większą niż w przypadku diody 808nm i 9 krotnie wyższą niż w przypadku Nd:Yag 1064nm). Dzięki temu został uznany za jedno z najlepszych rozwiązań w przypadku usuwania owłosienia. Kolejną zaletą połączenia lasera Aleksandrytowego i Neodymowo:Jagowego jest powstanie kompleksowego rozwiązania naczyniowego. Dzięki temu połączeniu możemy bezpiecznie zamykać naczynia zarówno na nogach jak i na twarzy. Wykorzystywany jest tu mechanizm zwany multiplexingiem. Laser aleksandrytowy jest stosowany do podgrzania hemoglobiny, zmieniając ją w wyniku reakcji fotochemicznej w methemoglobinę, która świetnie absorbuje falę lasera Nd:Yag. Pozwala to na zmniejszenie energii impulsu o 60% w przypadku twarzy i 40% w przypadku nóg, zapewniając zarówno niezwykle skuteczne jak bardzo bezpieczne działanie.

Dzięki zastosowaniu Duetto M.T. znika potrzeba stosowania dodatkowego lasera do zamykania naczyń na twarzy. Produkt firmy Quanta pozwala również na pracę każdym z laserów z osobna. Daje to możliwość usuwania przebarwień, prowadzenia zabiegów fotoodmładzania. Duetto MT zapewnia więc możliwość wykonania większości najpopularniejszych zabiegów laserowych. Duetto M.T. stanowi pierwszą w pełni efektywną i profesjonalną platformę zabiegową, wykorzystującą pełną moc dwóch laserów.

STDERM dysponujemy jednym z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych laserów na rynku. Duetto TM dzięki połączeniu dwóch laserów – Aleksandrytowego (755nm) oraz Neodymowo:Jagowego (1064nm) znacząco zwiększa efektywność oraz bezpieczeństwo zabiegów i tym samym pozostawia inne lasery daleko w tyle.  Kolejnym nowoczesnym osiągnięciem depilacji laserowej jest depilacja z wykorzystaniem technologii TM, która usuwa owłosienie niezależnie od fototypu skóry oraz jest efektywniejsza w przypadku włosów siwych i blond. W okresie letnim zalecamy ochronę przeciwsłoneczną przynajmniej 2 tyg. przed planowanym zabiegiem i co najmniej 2 tyg. po depilacji laserowej.

Szczegóły w czasie konsultacji – tel. do rejestracji 533 362 500